مقدمه
نحوه کار با سيستم
آشنایی با صفحه نخست
تغيير رمز عبور
بازيابي رمز عبور
سیستم پیام
انتخاب تصویر پس زمینه

مقدمه

با توجه به وجود تعداد زياد سيستم هاي جانبي در شرکت فولاد مبارکه ، سيستم پرتال به صورت يکپارچه و استاندارد ايجاد شده و بستري مناسب را فراهم نموده که شما کاربر گرامي بتوانيد به راحتي به همه سيستم ها دسترسي پيدا کنيد.


نحوه کار با سيستم

در ابتدا شما به صفحه ورود هدايت مي شويد(تصوير شماره 1). دراين صفحه درقسمت نام کاربري ، كد پرسنلي و درقسمت كلمه عبور ، پسورد 6 رقمي که براي پرسنل شاغل در فيش حقوقي تيرماه ثبت شده است و براي پرسنل بازنشسته نام كاربري ، كد ملي يا كد پرسنلي و پسورد ، همان پسورد قبلي در نظر گرفته شده است . پس از وارد کردن نام کاربري و کلمه عبور بر روي دکمه ورود کليک نمائيد ، در صورتي که نام کاربري و کلمه عبور وارد شده صحيح باشد به صفحه نخست پرتال وارد مي شويد .
شايان ذکر است براي استفاده از کليه سيستم هاي موجود در پرتال نياز به اعتبارسنجي(ورود) مجدد نمي باشد و در صورتي که در يکي از سيستم ها لينک خروج زده شود از کل سيستم خارج مي شويد .
در صورتيکه بخواهيد بطور مستقيم وارد سيستم مورد نظر تان شويد بطور مثال بخواهيد وارد سيستم اطلاعات شخصي شويد به همين صفحه ورود هدايت ميشويد و پس از اعتبار سنجي به سيستم مورد نظر ميرويد.


(تصوير شماره 1)آشنایی با صفحه نخست

اين صفحه ازدوقسمت منوي بالا و منوي کناري تشکيل شده است.
منوي بالا شامل اطلاعات شخصي(فردي)، اطلاعات عمومي ، اخبار سازماني ، اطلاعيه ها و پيوندها مي باشد( تصوير شماره 2 )


(تصوير شماره 2)منوی کناری شامل نرم افزارهای کاربردی موجود در پرتال مانند سامانه جامع نظرسنجی ،سازمان الكترونيك و ... می باشد . (تصویر شماره 3 )


(تصوير شماره 3)تغيير رمز عبور

در صورتي که بخواهيد رمز عبور تان را عوض کنيد از طريق لينک تغيير رمز عبور که بالاي صفحه قرار دارد به صفحه مربوط به تغيير رمز وارد شويد . (تصوير شماره 4)در اين صفحه رمز عبور قبلي و رمز عبور جديد را وارد نمائيد و با کليک روي دکمه تائيد رمز عبورتان عوض مي شود.
(تصوير شماره 4)بازيابي رمز عبور

در صورتيکه رمز عبورتان را فراموش نموده ايد از طريق لينک موجود در صفحه ورود به صفحه ويژه بازيابي رمزعبور وارد شويد(تصوير شماره 5).

(تصوير شماره 5)

از سه طريق بازيابي رمز عبور براي شما امکان پذيراست :

  1. سوال امنيتي : در صورتيکه اين گزينه را انتخاب کنيد ، سوال امنيتي مربوط به خود و جوابش را وارد نمائيد.
  2. ايميل : در اين روش رمز جديد به ايميلي که در سيستم براي شما ذخيره شده است ارسال مي شود.
  3. موبايل : در اين روش رمز جديد به شماره موبايلي از شما که در سيستم ثبت است ارسال مي شود.
تذکر: در صورتي که تصوير امنيتي ناخوانا باشد ، از طريق دکمه refresh که در کنار تصوير امنيتي قرار دارد مي توانيد تصوير امنيتي جديد دريافت نمائيد.


سیستم پیام

این سیستم جهت ارتباط شما کاربر گرامی ، با واحدهای مختلف تنظیم گردیده است.در صفحه پرتال کارکنان ، روی لینک سیستم پیام کلیک نمائید. در صفحه نخست پیام هایی که قبلا ارسال نموده اید و پاسخ آن را (در صورتیکه پاسخ داده شده باشد) مشاهده می نمائید. (تصویر شماره 6)

(تصویر شماره 6)از طریق لینک ارسال پیام به صفحه ارسال پیام ، هدایت می شوید.
در این صفحه ، واحد مورد نظرتان را، انتخاب نموده و پیام مورد نظرتان را ارسال نمائید .(تصویر شماره 7)

(تصویر شماره 7)
انتخاب تصویر پس زمینه

با استفاده از لینک انتخاب تصویر پس زمینه که در بالای صفحه مشخص شده است، می توانید تصویر پس زمینه را تعویض نمائید.(تصویر شماره 8)
(تصویر شماره 8)